KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7107329
nr 710 7329
Akvarell
Monogramsignerad, 1905, Piazza Farnese, 23x17
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 18:47:43
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
550 kr
600 kr
800 kr
800 kr
6
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
6